Unreal Engine Türkiye | Topluluk

Orjinalini görmek için tıklayınız: VOIDRUNNER - 31 Mayıs'tan itibaren Steam'de!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Herkese merhabalar,

Beni uzun süredir forumlardan uzak tutan projemiz Voidrunner sonunda early access aşamasına geldi. İsteyenler 31 Mayıs'tan itibaren oyunu Steam'den satın alıp oynayabilecekler.İyi eğlenceler ve iyi çalışmalar!
Tek kelimeyle harika gözüküyor. Böyle bir yapımın sizin elinizden çıkması gerçekten gurur verici. Başarılarınızın devamını diliyorum.
Eminim ki oyundaki konsept ve geliştiricilik açısından zoru denemeniz sonucunda başarılı olacaksınız. Türk geliştiriricilerinin %90'ını kapsayan bir olay, şirketin içindekiler kolay yoldan para kazanmak için oyun sektöründe ya da acıtasyon uygulayarak bir "yeşilçam" geleneğini sürdürüyor. Umarım bu oyun artık saçma sapan Türk oyunlarda "yeşilçam"  benzeri geleneğini yok eder ve geliştiricilerin kendini bu tarz oyunlar yapması için kendilerine cesaret katar. Başarılar.
Çıkar çıkmaz 10 kopya alıp arkadaşlarla sunucuları basacağız Big Grin  MUH TE ŞEM
Gerçekten harika gözüküyor, takip ettiğim fakat son zamanlarda pek haber alamadığım bir oyundu. Çıktığı gibi muhtemelen alamayacağım ama en kısa zamanda alıp oyunu tecrübelemek için sabırsızlanıyorum. Smile
Bu oyunu jacky mı yaptı arkadaşlar gerçekten bir türk yapımı ise harika bir oyun başarılar: )
Oyun harikulade ama bir de vr destekli bir telefon sürümü çok iyi olur. Şuan market vr oyunlara açlık çekiyor.Harika olmuş ellerinize sağlık.
Gerçekten muazzam.
Müthiş olmuş, bence 15 liradan fazla ederdi bu oyun  Big Grin

Umarım çoğu Early Access oyun gibi Early Access'te takılıp kalmaz oyunu biran önce tam olarak yayınlayabilirsiniz. Başarılar dilerim.

Bir konuda soru sormak istiyorum, acaba modellemeleri kendi takımınızdan birisi mi yaptı yoksa Freelance çalışan birisine mi yaptırdınız internet üzerinden? Modeller gerçekten kaliteli görünüyor.
mükemmel
Sayfalar: 1 2