Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cyberpunk Level Design
#1

merhaba yoldaşlarSmile, Kanadalı bir firmada oyun programcısı olarak contact işi yaparken ekstra bir iş teklifi daha geldi ve bir Cyberpunk temalı level design etmemi istediler. Benim için heyecanlı ve değişik bir deneyim oldu. Bu benim ilk level tasarımım... Sanat olarak alt-kültür imgeleriyle biraz karışık düşündüm. Etrafta olan nesneler çöplüğün içerisinde oluşuyor. Biraz apokaliptik heykeller ekledim. Yüksek teknoloji olmasına rağmen insanların heykeller yapabildiğini düşündüm ve hafif apokaliptik bir savaş sahnesi hayali kurdum. Oldukça karışık bir çevre yarattım Smile . Programlama ve sanat yapmayı seviyorum. Bu arada oyunuma devam ediyorum. Yapıcı eleştirilere açığım. 

ember_000.png
ember_005.png
ember_004.png
ember_002.png
ember_008.png
ember_007.png
ember_009.png
ember_006.png
ember_011.png
Cevapla
#2
Güzel çalışma Ali Smile Bir programcı olarak  dizayn  yönüm çok zayıf ve bu yönü güçlü olan programcıları kıskanıyorum Big Grin
Unreal engine videoları çekiyorum. Kanalım : https://www.youtube.com/channel/UCmiEx4K...V6cmQ1oWpA
Ara
Cevapla
#3
Elinize sağlık hocam. ben level tasarımına gelince tıkanıp kalıyorum hayal gücümün tükendiği yere geliyorum resmen. gayet güzel olmuş başarılarınızın devamını dilerim (: ( tamam çözdüm olayı hocam Big Grin)
Ara
Cevapla
#4
(13-11-2019, Saat: 08:37)merbekta Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Güzel çalışma Ali Smile Bir programcı olarak  dizayn  yönüm çok zayıf ve bu yönü güçlü olan programcıları kıskanıyorum Big Grin
teşekkürler kıskanmana gerek yok bu kötü bir şey. ilham almak için referans görsellerine bakabilirsin veya konu ile ilgili bir şey okuyabilirsin...  bu çalışmada bazı Epic Games ücretsiz sunduğu oyunlardan modeller mevcut.
(15-11-2019, Saat: 18:36)muhammedsgrl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Elinize sağlık hocam. ben level tasarımına gelince tıkanıp kalıyorum hayal gücümün tükendiği yere geliyorum resmen. gayet güzel olmuş başarılarınızın devamını dilerim (: ( tamam çözdüm olayı hocam Big Grin)

Selam Muhammed, ilham almak için daha önceden yapılmış sanat görsellerine bakabilirsin, o konu hakkında bir şeyler okuyabilirsin veya müzik dinleyebilirsin o konuyla ilgili.. Teşekkrüler

genel olarak gördüğüm konu şu, ilham almak konusunda sıkıntı var. bunun için https://www.deviantart.com/ bakabilirsiniz, buradaki görsellere bakarak veya müzik dinleyerek ilham alma şansını var ama tabii yine de yaratıcı olmak hayal gücü gerektiriyor.

Meslea bunun gibi bir arama yaptım -> https://www.deviantart.com/search/deviat...=cyberpunk
Cevapla
 


Hızlı Menü:


Unreal Engine Türkiye

This forum is only for fans and support. It has nothing to do with Epic Games.

Bu site sadece fan ve destek amaçlıdır. Epic Games ile bir ilgisi yoktur.