Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GRC Battle Royale Testing
#1


Öncelikle merhaba arkadaşlar. GRC "Girift Cenk" adlı proje gelişmelerini buradan paylaşacağım . Bugün ufaktan olsa da oyun içi fonksiyonları test amaçlı video çektim.  Oyun içi fonksiyonlar tamamen bitmeye yakın. Oturum oluşturma, oturum bulma, oturuma katılmak, oyuncu profili, sanal para gibi eklenecek bazı şeyler kaldı. Projeye yaklaşık "05.01.2019"  tarih civarlarında  başladım, yani  yaklaşık 7-8  oluyor. Bu işte tek başımayım. 

  Proje içerisindeki herşey bana ait değil. Mesela karakterler"Twin player character", okyanuz "Ocean project", rekabetci atıcı hut  "ağda çoğltıldı",  open world demo collection, rifle animset pro, pistol animset pro tabi bunların içinde kendime göre düzenlemeler yaptım. Bunarın material, actor ve animasyon bp; ve haritadaki 3d evlerin tamamı bana aittir.
 
   Düşüneceksiniz ve diyeceksiniz ortaya çakma bir oyun çıkıyor kardeşim. Evet doğru ortaya çakma bir oyun çıkıyor ama açık beta 1.0v olarak çıkıyor. Güncelleme getirdikçe elimden geldiğince herşeyi kendi emeğimle ortaya koymak isterim. Güncellemeler geldikçe battle royale konusu bitecek bomba gibi süprizler var. Bekleyleim görelim. Ayrıca tükçe kaynak olarak multiplayer, dedicated server, replicated kaynakları nerdeyse 0 denecek kadar az. 
Projeyi açık beta olarak yayınladıktan sonrasında, Allahtan ümit kesilmesse tüm bilgilerimi sizinle paylaşmak isterim....Video (01) TestingBy Zoraki
Ara
Cevapla
#2
Tek başınıza çok emek verdiğiniz belli tebrik ederim. Tek olmanıza rağmen harika iş çıkartmışsınız. Kolay gelsin.
Ara
Cevapla
#3
Menü tasaraımı.....

67545657_2397478867245371_45141980046342...e=5DDF7568
By Zoraki
Ara
Cevapla
 


Hızlı Menü:


Unreal Engine Türkiye

This forum is only for fans and support. It has nothing to do with Epic Games.

Bu site sadece fan ve destek amaçlıdır. Epic Games ile bir ilgisi yoktur.