Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Interstitial Reklamlar İle İlgili Ufak Bir Soru
#1
Merhabalar, interstitial reklamlar ile ilgili ufak bir sorun yaşamaktayım, size danışmak istedim.

2 projem var. Bunlardan birincisinde reklamlar için bir sistem oluşturdum ve her şey olması gerektiği gibi çalışıyor. Oyunu oynuyorum, kaybediyorum, end game UI ekrana geldiğinde reklam çıkıyor, ardından yine oynuyorum ve hemen kaybetsem bile reklam yine sorunsuz gösteriliyor. Fakat ikinci projede, birincinin neredeyse aynısı olan sistemi kurmuş olmama rağmen, oyunda reklamı bir kere gördükten sonra, bir daha asla göremiyorum. Reklam gösterilmesi gereken yerde bir kez gösteriliyor, ardından ne yaparsam yapayım görünmüyor, ta ki oyunu kapatıp tekrar açana kadar. Reklamı gördükten sonra, oyunu kapar ve açarsam reklamı yine görebiliyorum, onun haricinde yok. Bunun sebebinin ne olduğunu bulabilmiş değilim, fikriniz varsa duymak isterim.

İki proje arasındaki tek fark, birincide oyuncu kaybettiğinde gelen ekranın bulunduğu Widget üzerinde reklam sistemini çalıştırmam, diğerinde level load işlemlerinde görsel göstermek vb. işler için kullandığım ve gereken level numarasına göre level açtığım sistemin bulunduğu Widget'ta çalıştırmam.

Not: Node'lar rahat okunsun diye büyük çözünürlükte ekledim görselleri.

0jlGcxZ.jpg

46QV6Oh.jpg
Ara
Cevapla
#2
Merhabalar, Google'nin verdiği test reklamları üzerinde mi deneme yapıyorsunuz? Diğer türlü uygulamaya sürekli reklam sağlamıyor Google.
Ara
Cevapla
#3
Sağolun geri dönüş için, uygulamaların ikisi de yayında, Admob üzerinden app'ler ile eşleştirilmiş durumdalar. Bahsettiğim birinci oyun sıkıntı çıkarmıyorken, ikinci oyunda böyle bir durum oluşuyor.
Ara
Cevapla
#4
(18-06-2020, Saat: 15:12)umberforge Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Sağolun geri dönüş için, uygulamaların ikisi de yayında, Admob üzerinden app'ler ile eşleştirilmiş durumdalar. Bahsettiğim birinci oyun sıkıntı çıkarmıyorken, ikinci oyunda böyle bir durum oluşuyor.

Uygulama türü, içeriğinden ve ilgi görme durumlarına göre değişebiliyor ama test reklamlarında da gözükmüyorsa o zaman daha detaylı yardımcı olabilirim.
Ara
Cevapla
 


Hızlı Menü:


Unreal Engine Türkiye

This forum is only for fans and support. It has nothing to do with Epic Games.

Bu site sadece fan ve destek amaçlıdır. Epic Games ile bir ilgisi yoktur.