Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Önerim var
#1

Merhaba site yönetimi arkadaşlar benim önerim unreal artık popüler olarakda interior içmekan görselleştirme olarakda fazlasıyla kullanılmaya başladı ama malesef bütün dersler blueprint altyapıları oyun mantıklı anlatılıyor örneğin ışıklandırma vs gibi ben sadece içmekan için kullanıyorum yakında projem bitecek ve burdada paylaşacağım umarım. Sizden talebim ricam mimari içmekan gibi özel bir bölüm ayırmanız saygılarım
Ekmeğini yalnız yiyen, yükünü yalnız taşır.
Cevapla
#2
(13-03-2016, Saat: 20:43)guvengunes Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Merhaba site yönetimi arkadaşlar benim önerim unreal artık popüler olarakda interior içmekan görselleştirme olarakda fazlasıyla kullanılmaya başladı ama malesef bütün dersler blueprint altyapıları oyun mantıklı anlatılıyor örneğin ışıklandırma vs gibi ben sadece içmekan için kullanıyorum yakında projem bitecek ve burdada paylaşacağım umarım. Sizden talebim ricam mimari içmekan gibi özel bir bölüm ayırmanız saygılarım

Sadece mimari için kullanılacak olsa da oyununu gerçekçi bir görünümle sunmak isteyenlere de çok fazla faydası dokunur bence güzel bir öneri yöneticilerimiz değerlendirirse iyi olabilir.
Cevapla
#3
Bu olayla birlikte daha odak noktalı paylaşımlar yapabiliriz diye düşünüyorum. diğer türlü fikir karmaşası karışıklığı yaşanıyor diye düşünüyorum.
Ekmeğini yalnız yiyen, yükünü yalnız taşır.
Cevapla
#4
Henüz bu tür bir bölüm açmayı düşünmüyoruz. Nedenlerini şöyle açıklayayım:

- Sadece ve sadece iç mimari veya genel olarak mimari görsellemesi sırasında karşılaşılan hiçbir sorun veya bunlara özel herhangi birşey olmadığı için görsel sorular Render bölümünde sorulmalı. Bunun herkese faydası var çünkü oyun yapımında da aydınlatma, materyal, post process, vs. ile ilgili sorunlarla karşılaşılıyor. Bitmiş olan veya yapım aşamasındaki projeler için ise Projeleriniz ve Yayınlanan Projeler bölümünü kullanabilirsiniz. Bu bölümlerde in cin top oynuyor zaten, hiçbir şekilde kargaşa çıkacağını sanmıyorum.
- Gün içinde açılan konuların çoğunluğu Genel Sohbet bölümüne açılıyor her nedense. Biz ne kadar konuya özel bölüm eklesek de üşenenler veya forum kullanmayı bilmeyenler yine genel sohbette soru sormaya devam edecek, admin ve mod'lar da hala konu taşımak zorunda kalacak.
- Herkes forum kullanmayı öğrense de forum trafiğini göz önünde bulundurmamız lazım. Haftada 1-2 konu açılacak olan extra bir bölümün olmasının bir anlamı yok bence.
Özelden sorulan UE4 soruları cevaplanmayacaktır...
Cevapla
#5
Açıklamanız için Teşekkürler
Ekmeğini yalnız yiyen, yükünü yalnız taşır.
Cevapla
 


Hızlı Menü:


Unreal Engine Türkiye

This forum is only for fans and support. It has nothing to do with Epic Games.

Bu site sadece fan ve destek amaçlıdır. Epic Games ile bir ilgisi yoktur.