Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reklam almak test etmek
#1

Arkadaşlar 2 adet sorum var.

1)Android uygulamaya reklam nasıl alınıyor internetten videoları felan izledim denedim çalıştıramadım.

2)Reklam ayarlarını yaptıktan sonra çalışıp çalışmadığını nasıl anlayacağız? Paketleyip telefona direk yüklesem olur mu yoksa google playe yükleyip indirmem mi gerekiyor?
Ara
Cevapla
#2
Aşağıdaki dökümanı incelemenizi öneririm. Eğer sorununuz devam ederse tekrardan yardımcı olmaya çalışırız.
https://docs.unrealengine.com/en-us/Plat...Mobile/Ads

Forumdaki benzer konuları aratabilirsiniz. http://www.unrealengineturkiye.com/andro...onusu.html
Ara
Cevapla
#3
(08-08-2018, Saat: 19:40)Ozzy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Aşağıdaki dökümanı incelemenizi öneririm. Eğer sorununuz devam ederse tekrardan yardımcı olmaya çalışırız.
https://docs.unrealengine.com/en-us/Plat...Mobile/Ads

Forumdaki benzer konuları aratabilirsiniz. http://www.unrealengineturkiye.com/andro...onusu.html


Evet cevabın için teşekkür ederim dokümantasyon da banner reklamı anlatmışlar (oyunun içinde altta gelen küçük dikdörtgen reklamlar) ama ben interstitial reklamı almak istiyorum onun node ları farklı başka kaynaklarda da bir şey bulamadım onla ilgili yardımcı olabilir misin ?
Ara
Cevapla
#4
2 seçeneğiniz mevcut. Ya kendiniz Google Adwords entegre edeceksiniz veya entegre edilmiş pluginleri kullanacaksınız.

Plugin için öneri isterseniz buyrun 
https://forums.unrealengine.com/unreal-e...droid-free
Ara
Cevapla
#5
(09-08-2018, Saat: 13:17)Ozzy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  2 seçeneğiniz mevcut. Ya kendiniz Google Adwords entegre edeceksiniz veya entegre edilmiş pluginleri kullanacaksınız.

Plugin için öneri isterseniz buyrun 
https://forums.unrealengine.com/unreal-e...droid-free

Banneri çalıştırdım plugin kullanmadan iş interstitiale kaldı reklam kodunuda ekledim sadece bp oluşturmak kaldı resimde görünen nodelarla nasıl yapacağımı bulamadım onunla ilgili yardımcı olurmusunuz ?5yqlPR.png
Ara
Cevapla
#6
Bu düğümleri ne zaman reklam ekrana çıkacaksa o zaman kullanmalısınız. Örneğin Event BeginPlay mi yani oyun başladığı zaman mı? Veya Buttona tıkladığı zaman mı vb. şeklinde kullanabilirsiniz. Zaten Is ile başlayanlar soru yani kontrol amaçlı düğümler. "Is Interstitial Ad Request" Geçiş Reklamı talebinden sonraki durumlar için kullanılabilir, "Is Interstitial Ad Available" Geçiş reklamı kullanılabilir mi? "Show Interstitial Ad" Geçiş Reklamını Göster ve "Load Interstitial Ad" Geçiş reklamınızı yüklemenize yarar belli ID Indexler ile. IS olanların kullanımı branch ile kullanılabilir.
Ara
Cevapla
#7
(10-08-2018, Saat: 16:53)Ozzy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Bu düğümleri ne zaman reklam ekrana çıkacaksa o zaman kullanmalısınız. Örneğin Event BeginPlay mi yani oyun başladığı zaman mı? Veya Buttona tıkladığı zaman mı vb. şeklinde kullanabilirsiniz. Zaten Is ile başlayanlar soru yani kontrol amaçlı düğümler. "Is Interstitial Ad Request" Geçiş Reklamı talebinden sonraki durumlar için kullanılabilir, "Is Interstitial Ad Available" Geçiş reklamı kullanılabilir mi? "Show Interstitial Ad" Geçiş Reklamını Göster ve "Load Interstitial Ad" Geçiş reklamınızı yüklemenize yarar belli ID Indexler ile. IS olanların kullanımı branch ile kullanılabilir.


Evet bir şeyler yaptım ilerleme kayıt ettim Google admob da video açılmak üzere istek gelmiş her şey doğru ancak görüntülenme yok yani reklamı ekrana yansıtamıyorum. Yardımcı olur musunuz ? İyi çalışmalar.
Ara
Cevapla
 


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mobil Oyuna Reklam Eklemek SerceX 1 240 02-05-2019, Saat: 13:09
Son Yorum: Ozzy
  Android Reklam kingfrover 4 767 22-05-2017, Saat: 14:09
Son Yorum: Buggiman
  Oyunum Test Aşamasında hydrogenx 9 1,545 13-01-2017, Saat: 02:44
Son Yorum: hydrogenx

Hızlı Menü:


Unreal Engine Türkiye

This forum is only for fans and support. It has nothing to do with Epic Games.

Bu site sadece fan ve destek amaçlıdır. Epic Games ile bir ilgisi yoktur.